Privātuma noteikumi

1. Šie noteikumi nosaka, kā PRO24.LV apstrādā savu klientu personas datus un kādas tiesības ir klientiem.
2. Šie noteikumi ir piemērojami, ja vietnes www.pro24.lv apmeklētājs izmanto, ir izmantojis vai ir izteicis vēlēšanos izmantot PRO24.LV sniegtos nomas pakalpojumus vai iegādāties PRO24.LV dāvanu kartes.

3. Informācija par datu apstrādes pārzini:

3.1. PRO24.LV datu apstrādi veic SIA Renitit, reģ.nr. 53603060371, juridiskā adrese: Satiksmes iela 3-2, Jelgava, LV3007.

4. Kādu informāciju PRO24.LV apstrādā:

4.1. Personas datu sniegšana ir priekšnoteikums nomas pakalpojumu saņemšanai vai dāvanu karšu iegādei.
4.2. PRO24.LV apkopo noteiktu informāciju, lai lietotājiem pilnvērtīgi nodrošinātu nomas pakalpojumus vai dāvanu karšu iegādi.
4.3. Aizpildot nomas pieteikuma formu, Jums ir jānorāda informācija par sevi: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs, piegādes adrese (ja izvēlējāties, ka tehnika tiek piegādāta), bankas konts (ja izvēlējāties apmaksas veidu: priekšapmaksa ar internetbanku).
4.4. Datu izmantošanas un apstrādes mērķi:
4.4.1. Vārds, uzvārds - nepieciešami identitātes noskaidrošanai.
4.4.2. E-pasts - Nepieciešams, lai nosūtītu nomas pieteikumu, atgādinājumus, PRO24.lv piedāvājumus.
4.4.3. Telefona nr. - Steidzamai saziņai, lai varētu informēt par izmaiņām nomas pieteikumā, piegādes vai citos jautājumos.
4.4.4. Adrese - ja nomas pieteikumā esat atzīmējuši, ka nepieciešama piegāde, šos datus izmantosim, lai varam piegādāt nomas tehniku. 
4.4.5. Personu identificējoša dokumenta numurs -  nepieciešams, lai varētu pārliecināties par Jūsu identitāti. Ja gadījumā esat pieprasījis darījumu apliecinošajā kvītī norādīt savu personas kodu, šie dati pie mums tiek glabāti 5 gadus grāmatvedības nodrošināšanai.   
4.4. PRO24.LV apkopo ar piekļuvi saistītu informāciju par ierīcēm, kuras Jūs lietojat, lai piekļūtu PRO24.LV (piemēram, ierīces veids, operētājsistēma, interneta pārlūks, IP adrese, ierīces atrašanās vieta, pieslēgšanās laiks un ilgums).
4.5. PRO24.LV var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu faktisko atrašanās vietu. PRO24.LV izmanto atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģijas pamatojoties uz IP adresi.
4.6. Apmeklējot PRO24.LV, lietotājam tiek attēlots informatīvs paziņojums, ka tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, attiecīgās ierīces lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies un piekrīt informācijai par sīkdatnēm. Pēc vēlēšanās sīkdatnes iespējams kontrolēt un izdzēst. Daļai pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana ierīcē. Tādā gadījumā lietotājam nepieciešams manuāli pielāgot iestatījumus ikreiz, kad tiks apmeklēts PRO24.LV, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.
4.7. Rādot lietotajiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sensitīvām kategorijām, piemēram, ar rasi, reliģiskajiem uzskatiem, dzimumorientāciju vai veselības stāvokli saistītām kategorijām.

5. Kādiem mērķiem PRO24.LV apstrādā informāciju:

5.1. Informāciju, kas tiek apkopota, PRO24.LV izmanto, lai varētu nodrošināt piegādes pakalpojumu, lai pārbaudītu klienta identitāti tehnikas saņemšanas brīdī un grāmatvedības prasību nodrošināšanai.
5.2. Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu PRO24.LV lietotājiem personalizētu informāciju par jaunākajiem piedāvājumiem, akcijām, u.c. reklāmu.

6. Kā citi var piekļūt lietotāja informācijai:

6.1. PRO24.LV var apstrādāt Jūsu datus, ja tas ir vajadzīgs, lai izpildītu uz Portālu attiecināmu juridisku pienākumu, piemēram, saskaņā ar normatīvajiem aktiem saņemts pieprasījums izpaust Jūsu personas datus valsts pārvaldes vai tiesībsargājošām iestādēm; vai lai ziņotu par pretlikumīgu rīcību.
6.2. Personas informācijai var piekļūt tikai PRO24.LV darbinieki, darbu izpildītāji un pārstāvji, kuriem šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu PRO24.LV uzdevumā, un kuriem ir jāievēro stingras līgumā noteiktas konfidencialitātes prasības.

7. Kā PRO24.LV apstrādā personas datus:

7.1. Tavi personas dati var arī tikt nodoti citām personām vai apstrādāti citos gadījumos, ja esam saņēmuši Jūsu piekrišanu.
7.2. PRO24.LV var apstrādāt nepersonalizētu informāciju, piemēram, par klientu skaitu, veikto pasūtījumu skaitu un tamlīdzīgu statistiku.
7.3. Mēs apzināmies, ka personas dati ir Jūsu vērtība, un apstrādāsim tos, ievērojot konfidencialitātes prasības un rūpējoties par mūsu rīcībā esošo Jūsu personas datu drošību.
7.4. Jūsu dati var tikt nodoti trešajām personām, ar kurām mēs sadarbojamies, lai varētu nodrošināt un uzlabot PRO24.LV darbību (piemēram, datu izvietošanas un uzturēšanas, datu un PRO24.LV drošības, risku un krāpniecības novēršanas un atklāšanas, datu analīzes, e-pasta izsūtīšanas, juridiskos un citus pakalpojumus). Šādām trešajām personām var tikt nodoti dati tikai minimālā un nepieciešamā apmērā, lai mēs varētu nodrošināt savus pakalpojumus, turklāt tikai tad, ja tās ir uzņēmušās atbilstošas konfidencialitātes saistības.
7.5. Portālā var tikt izvietotas un tev var tikt parādītas vai nosūtītas trešo personu reklāmas. Mēs nekad nenododam reklāmdevējiem informāciju par lietotājiem un to personas datus, taču izmantojot šos datus reklāmdevējiem var būt tiesības definēt savu reklāmas auditoriju.

8. Cik ilgi tiek glabāti dati:

8.1. Jūsu dati (izņemot personas kodu) tiek glabāti mūžīgi vai līdz brīdim, kad esat pieprasījis datu anonimizāciju.
8.2. PRO24.LV uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

9. Kā lietotājam ir iespējams pārvaldīt savus personas datus:
9.1. Ja lietotājs izsaka vēlmi saņemt e-pastus par dažāda veida jaunumiem no www.pro24.lv, PRO24.LV izmantos lietotāja e-pasta adresi, lai nosūtītu informatīvos e-pastus. Jebkurā laikā lietotājs var atteikties no informatīvo paziņojumu saņemšanas nosūtot ziņu uz epastu noma@pro24.lv .

10.1. Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Fiziskai personai ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei par iespējamo personas datu aizsardzības pārkāpumu.

11. Noteikumu grozījumi:

11.1. PRO24.LV privātuma politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas privātuma politikas izmaiņas tiek publicētas interneta vietnē www.pro24.lv.

11.2. Šie privātuma noteikumi ir spēkā no 2020. gada 1. oktobrī.

12. Saziņa ar mums

12.1. Neskaidrību gadījumā par Jūsu personas datu apstrādi, sazinaties ar mums pa telefonu 29533919 vai e-pastu noma@pro24.lv. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu inspekcijā.
12.2. Sazinoties ar PRO24.LV, tiek saglabāta Jūsu saziņa. Mēs varam izmantot Jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu jaunumiem, pakalpojumiem vai to izmaiņām.